M-16 - Groupe B

Sa 17.09.2022
FCO Wil U16
FC Solothurn
4
0
N° match 102415
Team AFF-FFV Fribourg
Team Südostschweiz
3
2
N° match 102410
SC Kriens
Etoile Carouge FC
4
1
N° match 102412
Team BEJUNE FA
Team Zürich/Red-Star
0
2
N° match 102411
Team Vaud La Côte
FC Rapperswil-Jona
4
1
N° match 102414
Team Basel Concordia
Team Liechtenstein
4
0
N° match 102413
Sa 24.09.2022
FC Rapperswil-Jona
FCO Wil U16
3
2
N° match 102417
Team Zürich/Red-Star
SC Kriens
5
1
N° match 102420
Etoile Carouge FC
Team Basel Concordia
3
8
N° match 102419
Team AFF-FFV Fribourg
Team BEJUNE FA
3
0
N° match 102421
Team Liechtenstein
Team Vaud La Côte
1
2
N° match 102418
Team Südostschweiz
FC Solothurn
2
3
N° match 102416
Sa 01.10.2022
FCO Wil U16
Team Liechtenstein
4
0
N° match 102426
SC Kriens
Team AFF-FFV Fribourg
2
1
N° match 102423
FC Solothurn
FC Rapperswil-Jona
0
3
N° match 102427
Team BEJUNE FA
Team Südostschweiz
2
3
N° match 102422
Team Basel Concordia
Team Zürich/Red-Star
4
5
N° match 102424
Team Vaud La Côte
Etoile Carouge FC
3
2
N° match 102425
Sa 08.10.2022
13:00
Team Zürich/Red-Star
Team Vaud La Côte
N° match 102431
14:00
Team Südostschweiz
FC Rapperswil-Jona
N° match 102428
14:00
Etoile Carouge FC
FCO Wil U16
N° match 102430
14:00
Team Liechtenstein
FC Solothurn
N° match 102429
14:30
Team BEJUNE FA
SC Kriens
N° match 102433
16:00
Team AFF-FFV Fribourg
Team Basel Concordia
N° match 102432
Sa 15.10.2022
10:30
FCO Wil U16
Team Zürich/Red-Star
N° match 102437
14:00
FC Solothurn
Etoile Carouge FC
N° match 102438
14:00
SC Kriens
Team Südostschweiz
N° match 102434
15:00
Team Vaud La Côte
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102436
15:00
Team Basel Concordia
Team BEJUNE FA
N° match 102435
Di 16.10.2022
13:30
FC Rapperswil-Jona
Team Liechtenstein
N° match 102439
Sa 22.10.2022
13:00
Team Zürich/Red-Star
FC Solothurn
N° match 102442
13:30
Team AFF-FFV Fribourg
FCO Wil U16
N° match 102443
14:00
SC Kriens
Team Basel Concordia
N° match 102445
14:00
Etoile Carouge FC
FC Rapperswil-Jona
N° match 102441
14:30
Team BEJUNE FA
Team Vaud La Côte
N° match 102444
Sa 05.11.2022
12:00
FCO Wil U16
Team BEJUNE FA
N° match 102448
13:00
FC Rapperswil-Jona
Team Zürich/Red-Star
N° match 102450
14:00
Team Liechtenstein
Etoile Carouge FC
N° match 102451
14:00
FC Solothurn
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102449
15:00
Team Vaud La Côte
SC Kriens
N° match 102447
15:00
Team Basel Concordia
Team Südostschweiz
N° match 102446
Sa 12.11.2022
12:00
SC Kriens
FCO Wil U16
N° match 102456
13:00
Team Zürich/Red-Star
Team Liechtenstein
N° match 102453
13:30
Team AFF-FFV Fribourg
FC Rapperswil-Jona
N° match 102454
14:00
Team Südostschweiz
Etoile Carouge FC
N° match 102452
14:30
Team BEJUNE FA
FC Solothurn
N° match 102455
15:00
Team Basel Concordia
Team Vaud La Côte
N° match 102457
Sa 19.11.2022
Team Liechtenstein
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102462
14:00
FC Solothurn
SC Kriens
N° match 102460
14:00
Etoile Carouge FC
Team Zürich/Red-Star
N° match 102463
14:30
FCO Wil U16
Team Basel Concordia
N° match 102459
15:00
Team Vaud La Côte
Team Südostschweiz
N° match 102458
Di 20.11.2022
13:30
FC Rapperswil-Jona
Team BEJUNE FA
N° match 102461
Sa 26.11.2022
12:00
SC Kriens
FC Rapperswil-Jona
N° match 102467
13:00
Team Südostschweiz
Team Zürich/Red-Star
N° match 102464
13:30
Team AFF-FFV Fribourg
Etoile Carouge FC
N° match 102465
14:30
Team BEJUNE FA
Team Liechtenstein
N° match 102466
15:00
Team Basel Concordia
FC Solothurn
N° match 102468
15:00
Team Vaud La Côte
FCO Wil U16
N° match 102469
Sa 03.12.2022
Team Liechtenstein
SC Kriens
N° match 102473
12:00
FCO Wil U16
Team Südostschweiz
N° match 102470
14:00
Etoile Carouge FC
Team BEJUNE FA
N° match 102474
14:00
Team Zürich/Red-Star
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102475
14:00
FC Solothurn
Team Vaud La Côte
N° match 102471
Di 04.12.2022
13:30
FC Rapperswil-Jona
Team Basel Concordia
N° match 102472
Sa 10.12.2022
14:00
Team Südostschweiz
Team Liechtenstein
N° match 102440
Sa 25.02.2023
Team Zürich/Red-Star
Team BEJUNE FA
N° match 102477
Etoile Carouge FC
SC Kriens
N° match 102478
Team Liechtenstein
Team Basel Concordia
N° match 102479
FC Solothurn
FCO Wil U16
N° match 102481
14:00
FC Rapperswil-Jona
Team Vaud La Côte
N° match 102480
14:00
Team Südostschweiz
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102476
Sa 04.03.2023
FC Solothurn
Team Südostschweiz
N° match 102482
FCO Wil U16
FC Rapperswil-Jona
N° match 102483
Team Basel Concordia
Etoile Carouge FC
N° match 102485
14:30
Team BEJUNE FA
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102487
15:00
Team Vaud La Côte
Team Liechtenstein
N° match 102484
17:30
SC Kriens
Team Zürich/Red-Star
N° match 102486
Sa 11.03.2023
Team AFF-FFV Fribourg
SC Kriens
N° match 102489
Team Zürich/Red-Star
Team Basel Concordia
N° match 102490
Etoile Carouge FC
Team Vaud La Côte
N° match 102491
Team Liechtenstein
FCO Wil U16
N° match 102492
14:00
FC Rapperswil-Jona
FC Solothurn
N° match 102493
15:00
Team Südostschweiz
Team BEJUNE FA
N° match 102488
Sa 18.03.2023
SC Kriens
Team BEJUNE FA
N° match 102499
FC Solothurn
Team Liechtenstein
N° match 102495
FCO Wil U16
Etoile Carouge FC
N° match 102496
Team Basel Concordia
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102498
14:00
FC Rapperswil-Jona
Team Südostschweiz
N° match 102494
15:00
Team Vaud La Côte
Team Zürich/Red-Star
N° match 102497
Sa 25.03.2023
Team AFF-FFV Fribourg
Team Vaud La Côte
N° match 102502
Team Zürich/Red-Star
FCO Wil U16
N° match 102503
Etoile Carouge FC
FC Solothurn
N° match 102504
Team Liechtenstein
FC Rapperswil-Jona
N° match 102505
14:30
Team BEJUNE FA
Team Basel Concordia
N° match 102501
15:00
Team Südostschweiz
SC Kriens
N° match 102500
Sa 01.04.2023
Team Liechtenstein
Team Südostschweiz
N° match 102506
FC Rapperswil-Jona
Etoile Carouge FC
N° match 102507
FCO Wil U16
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102509
Team Basel Concordia
SC Kriens
N° match 102511
FC Solothurn
Team Zürich/Red-Star
N° match 102508
15:00
Team Vaud La Côte
Team BEJUNE FA
N° match 102510
Sa 15.04.2023
SC Kriens
Team Vaud La Côte
N° match 102513
Team AFF-FFV Fribourg
FC Solothurn
N° match 102515
Team Zürich/Red-Star
FC Rapperswil-Jona
N° match 102516
Etoile Carouge FC
Team Liechtenstein
N° match 102517
13:00
Team Südostschweiz
Team Basel Concordia
N° match 102512
14:30
Team BEJUNE FA
FCO Wil U16
N° match 102514
Sa 22.04.2023
Etoile Carouge FC
Team Südostschweiz
N° match 102518
Team Liechtenstein
Team Zürich/Red-Star
N° match 102519
FC Rapperswil-Jona
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102520
FC Solothurn
Team BEJUNE FA
N° match 102521
FCO Wil U16
SC Kriens
N° match 102522
15:00
Team Vaud La Côte
Team Basel Concordia
N° match 102523
Sa 29.04.2023
Team Basel Concordia
FCO Wil U16
N° match 102525
Team Zürich/Red-Star
Etoile Carouge FC
N° match 102529
Team AFF-FFV Fribourg
Team Liechtenstein
N° match 102528
SC Kriens
FC Solothurn
N° match 102526
14:00
Team Südostschweiz
Team Vaud La Côte
N° match 102524
14:30
Team BEJUNE FA
FC Rapperswil-Jona
N° match 102527
Sa 06.05.2023
FCO Wil U16
Team Vaud La Côte
N° match 102535
FC Solothurn
Team Basel Concordia
N° match 102534
FC Rapperswil-Jona
SC Kriens
N° match 102533
Team Liechtenstein
Team BEJUNE FA
N° match 102532
Etoile Carouge FC
Team AFF-FFV Fribourg
N° match 102531
Team Zürich/Red-Star
Team Südostschweiz
N° match 102530
Sa 20.05.2023
Team AFF-FFV Fribourg
Team Zürich/Red-Star
N° match 102541
SC Kriens
Team Liechtenstein
N° match 102539
Team Basel Concordia
FC Rapperswil-Jona
N° match 102538
14:00
Team Südostschweiz
FCO Wil U16
N° match 102536
14:30
Team BEJUNE FA
Etoile Carouge FC
N° match 102540
15:00
Team Vaud La Côte
FC Solothurn
N° match 102537